bg


Potřebujete natočit video?

Proč je důležité mít video a jak na to?

Proč mít vlastní PRTV?

Každý, kdo si nechá natočit propagační video, má zájem, aby ho vidělo co nejvíce lidí. Dobře to víme a proto natočením videa naše starost o klienta nekončí. PRTV.cz nabízí celou škálu postupů a nástrojů jak video propagovat a zviditelnit.

Video a internet

Základní otázkou je, kam propagační video na internet umístit. Pokud máte vlastní stránky, je to zdánlivě jednoduché. Umístit ho ale pouze tam, by byla chyba. Nejlepším místem pro něj je server YouTube nebo Vimeo a na vašich stránkách by se měl objevit pouze embed kód, který video zobrazí.

Pokud nemáte vlastní stránky, máme pro vás dvě řešení. První je zcela ZDARMA, protože každému našemu klientovi na přání vytvoříme aplikaci pro přehrávání videí na intuitivní doméně vašefirma.prtv.cz. Naším klientem je přitom každý, kdo si od nás nechá natočit jakékoliv video. Druhým řešením je naše služba WEB BASIC, kdy vám za výhodný příplatek vytvoříme stránky vlastní.

Video a vyhledávače

Roboty vyhledávačů procházejí internetové stránky a zkoumají jejich obsah. Vedle textových informací je zajímají i multimedia, zejména video. Čím kvalitnější je obsah a čím lepší je SEO optimalizace stránek, tím vyšší pozici ve vyhledávačích mají. Ideální je dostat se na první stránku Seznamu nebo Googlu. U videí je cíl úplně stejný, jen způsob jejich optimalizace se poněkud liší. Video obsah navíc pomáhá mnohem lepšímu hodnocení stránek, na kterých je umístěný.

Pokud máte vlastní stránky a nevíte, jak je pro videa optimalizovat, pomůže vám náš příplatkový balíček SEO BASIC. Když si necháte vyrobit nové stránky od nás, optimalizace bude již součástí dodávky.

Video a sociální sítě

Velmi dobrým místem pro propagaci vašeho videa jsou sociální sítě jako YouTube, Facebook, Twitter nebo LinkedIn. Náš příplatkový balíček SOCIAL BASIC vás zbaví starostí o aktualizaci a správu vašich profilů. Pokud některý z účtů na sociálních sítích ještě nemáte, založíme vám ho a upravíme podle vašich potřeb.

Car-Recalls.eu |Svolávačky.cz |Autovideo.cz | Motorhome.cz